PngItem 1081270Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Az iskola a jelenlegi hatályos jogszabálynak, protokollnak megfelelően akkor tud eljárni, ha igazolt koronavírus fertőzésről tud.

Ennek megfelelően a következőkről tudok beszámolni:

Egyeztettünk a Váci Tankerületi Központtal, értesítettük az ÁNTSZ-t. Ezek után az érintett évfolyam tanulóit, akik kontaktszemélyeknek minősülnek, - szülők értesítése után - reggel 9 óra előtt haza engedtük. Ezeknek a gyermekeknek az étkezésüket mától lemondtuk.

Számukra a Váci Tankerületi Központ kérvényezi az Operatív Törzstől a tantermen kívüli digitális munkarend elrendelését 2020. 11. 06-tól 11. 13-ig.

Egyeztettem egy gyermekorvossal is. Ő a következőket tanácsolta: A kontakt gyermekek szülei hívják fel gyermekük háziorvosát és jelentsék neki az esetet! Fontos a gyermekek állapotának figyelemmel kísérése! Ha tüneteket ( szag-, ízvesztés, láz, levertség stb...) észlelnek, vegyék fel a gyermek háziorvosával a kapcsolatot.

Pallaginé Nagy Ágnes