yjf101 ózongenerátor nyitóTisztelt Szülők!

Gyermekeik biztonsága érdekében iskolánk alapítványa 2 db ózongenerátor vásárolt.

Az ózongenerátor vírusok, baktériumok, penész, szagok, poratka esetén vegyszermentesen fertőtlenít az ózon erejével.

Az ózon olyan helyekre is beférkőzik, amelyek a hétköznapi tisztítás során nehezen elérhetőek, így maximálisan kifejti fertőtlenítő hatását.

A készülékeket a délutáni órákban fogjuk használni, amikor már gyermekek nincsenek az iskolában.

Köszönjük támogatásukat! Amennyiben lehetőségük van támogatni alapítványunkat, köszönettel elfogadjuk!

Váci Földváry Károly Alapítványának Kuratóriuma