Szept. 21-én a Váci Mobilitási Hét alkalmából rendezett „Tour de Vác” kerékpáros környezetvédelmi versenyen iskolánk csapata a dobogó legmagasabb fokán, az első helyen végzett. Megelőzve az összes váci iskola és több vidéki iskola csapatát is.
Ezt követően 2 nap múlva a Pest megyei Diákolimpia keretében Ügyességi és váltófutó csapatbajnokságot rendeztek Albertirsán, ahol a hetedik és nyolcadikos fiú csapatunk magasugrásban 3 helyezést ért el. A szintén hetedik és nyolcadikos lánycsapatunk pedig 4. helyen végzett.

Büszkék vagyunk versenyzőinkre!

Versenyeredmények