A megye legjobbjai között iskolánk 3 csapata is

Iskolánk 3 csapata is bejutott a Bolyai anyanyelvi verseny megyei fordulójának legjobbjai közé. Évfolyamonként több mint 100 csoport mérte össze tudását.

A 4. évfolyamosok között megyei 6. helyezett lett a 4.a osztály "Nyelvőr" csapata: Antal Fanni Jázmin, Képes Hunor Gábor, Muka-Rácz Milán, Tréfás Nándor András.

Felkészítő tanáruk: Herczegné Bálint Ágnes

A 6. évfolyamosok mezőnyében az 1. helyet szerezte meg, ezzel az országos döntőbe jutott a Balázs Anasztázia, Debre Panna, Demény Dóra, Liszi Katica alkotta "Szószátyárok".

Felkészítő tanáruk: Party Andrásné

A 7. évfolyamos "Kis grammatikusok" a 4. helyen végeztek. Tagjai: Oroszi Borbála, Tóth-Kovács Janka, Tóth-Kovács Lilla

Felkészítő tanáruk: Képes-Veres Enikő

Gratulálunk!