Játékos vetélkedőt hirdettünk az állatok világnapja alkalmából, melyen közel hatvan felsős tanuló vett részt, két fős csapatokba szerveződve.
A versenyzők elsőként egy érdekes, házikedvencekről szóló ismeretterjesztő filmet tekintettek meg, majd a filmmel és a világnappal kapcsolatos kérdésekre próbáltak írásban választ adni.

Nagyon szép eredmények születtek.

• Az 5-6. évfolyamon Debreczeni Zselyke és Moys Beatrix, a 6.a osztály tanulói végeztek az első helyen (megismételve tavalyi sikerüket)

• A második helyet a Balázs Anasztázia és Haklik Zsófia összetételű 6. t osztályos csapat szerezte meg.

• A harmadik helyen két csapat végzett: Balogh Dániel Ádám és Csonka Rikárdó Gábor (5. a) valamint Horváth Mirtill Edina és Roza Laura Lili (6. a).

• A 7-8. évfolyamon az első helyezett csapatot Bangó Zsolt és Rostás Zsombor (7. t) alkotta.

• Második lett Hugyecz Emese Zsuzsanna és Tóth-Kovács Lilla, szintén a 7. t osztályból. (8.a).

• A képzeletbeli dobogó harmadik fokára pedig a Szentgáli Boglárka - Umali Summer Emma összetételű csapat (8.t) állhatott fel.

Mindenkinek gratulálunk! Emi néni és Ildi néni