2023.október 20-án, az 1956-os Forradalom és Szabadságharc évfordulója kapcsán megemlékezést tartottunk.

Iskolánk 8. évfolyamos tanulói színvonalas előadással tisztelegtek 56'-os Hőseink emléke előtt.
A műsort összeállította, és a gyerekeket felkészítette Majerné Molnár Gabriella és Party Andrásné.

A forradalom eseményeinek Vác is részese volt. Ehhez kapcsolódó, az aulában elhelyezett paravánokon számos érdekes fotók és cikkek segítségével nyújtott betekintést számunkra a váci eseményekbe Bundikné Gerengay Ildikó Csilla.

A hang és kép aláfestést Szabó Gábor biztosította.

Köszönjük mind a gyerekeknek, mind a felkészítő és közreműködő pedagógusainknak!